Telep 2008 w Krakowie - Koncert Nai Setsu !

Koncert zespołu Nai Setsu jest wydarzeniem wartym zobaczenia i usłyszenia szczególnie przez wszystkich tych, którym nie jest obca popularna japońska muzyka rockowa. Chłopaki mają w repertuarze covery czterech kapel - Dir en grey, girugamesh, the Gazette, X Japan - i mają zamiar Was pozytywnie zaskoczyć jakością ich wykonania. Równocześnie na koncercie odbędzie się debiutanckie wykonanie ich najnowszych kawałków wzorowanych na muzyce j-rockowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów mocnego gitarowego grania!  

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę zespołu: www.naisetsu.pl
Koncert odbędzie się w ramach konwentu a&m Telep.

Miejsce:

Zespół Szkół Energetycznych

ul. Loretańska 16

Kraków

Czas:

11 - 13 lipca 2008 (Piątek - Sobota)

Koszty akredytacji:

29,99 zł za całą imprezę
25,00 zł od soboty
10,00 zł od niedzieli


Strona www: http://telep2008.gildia.info/   • Current Mood
    creative creative
ryutaro

Mad Tea Party vol. 8 !

Następna, już ósma edycja krakowskiego MTP

17 maja 2008

Czasem Trzeba ul. Mikołajska 14, Kraków

wjazd free

start 20.00

Jak zwykle porcja dobrego, ciężkiego j-rockowego grania, pokaz teledysków i żelki w piwie :]

wszelkie uwagi, propozycje utworów i klipów (najlepiej załączajcie też linka do uploadowanej piosenki, bo możemy jej nie mieć) przesyłajcie na maila : mtp.krakow@gmail.com

myspace

lastfm

                                                Zapraszamy!!!! ^_^

(no subject)

Organizatorzy Porytkonu oraz manager zespołu Nai Setsu serdzecznie zapraszają wszystkich, którym dojazd nie sprawi problemu i chcą wybrać się na j-rockowy koncert ^_-  

Repertuar obejmuje na razie kawałki czterech kapel - Dir en grey, girugamesh, the GazettE i X Japan. Konkretnych tytułów piosenek nie podamy, nie będziemy ujawniać wszystkiego. Dowiesz się, gdy przyjdziesz na koncert! 

Koncertowy debiut Nai Setsu odbędzie się siódmego czerwca (sobota), na konwencie m&a i fantastyki Porytkon 2 w Sosnowcu. Miejsce: budynek Zespołu Szkół Technicznych na ulicy Legionów 9. Start j-rockowego czadu zaplanowany jest na godzinę 20 (a że nie jesteśmy jeszcze na tyle sławni, żeby kazać ludziom czekać, powinno obejść się bez obsuwy). Karnet na całe trzy dni imprezy kosztuje 25 zł, wejście tylko w dzień występu - 15 zł.

Poza konerctem odbędą się również inne atrakcje w ramach konwentuWięcej informacji na stronie:

http://porytkon.irpg.pl.

  • Current Mood
    energetic energetic

KONCERT!!!! =^@^= Nai Setsu 07.06.2008r.

       

Strona WWW

http://www.rona.net.pl/naisetsu/

 

Kapela, która powstała na poczatku 2008r. Początkowo ich repertuar to covery znanych bandów Japońskiej sceny muzycznej, ale i aktywna praca nad własnymi piosenkami inspirowanymi j-rockową sceną muzyczną, stając się ich europejską wersją.

Aby w pełni pokazać swoje inspiracje oraz właśną oryginalność nie tylko w muzyce kapela ‘przebrała się’ we własne aranżacja stylu Visual Kei, która znacznie wyróznia ich na polskiej scenie muzycznej.

ZAPRASZAMY! 
budynek Zespołu Szkół Technicznych na ulicy Legionów 9 (podczas konwentu m&a i fantastyki Porytkon 2) START :20:00
Sosnowiec

  • Current Music
    J-Rock